Odběr novinek

Jak a kdy si můžete naší kytičku nebo bonbinéru objednat?

Objednat si můžete na internetové stránce www.kyticezovoceteplice.cz  24 hodin denně a také telefonicky na čísle +420 704 013 896 každý den od 9:00 do 18:00 hod.

Kytičky nebo bonboniéry si můžete objednávat s předstihem nebo nejpozději den předem a to do 18.00 hod. Pro doručení v tentýž den  nás prosím kontaktujte telefonicky na čísle 704013896.Pro objednávky na víkend nebo na svátek objednávejte vždy do 18 hod předchozího pracovního dne.Pokud budete chtít objednat kytičku nebo bonboniéru na poslední chvíli,neváhejte nás kontaktovat telefonicky,pokud to bude možné,rádi Vám vyjdeme vstříc :-). Pro objednávky   ve větším množství a objednávky v období svátků jako  Den matek, Valentýn, konec školního roku, Vánoce atd. doporučujeme objednávat s větším předstihem.

 

Jaké jsou nutné podmínky pro doručení?

 

Naše firma rozváží po celém severočeském kraji,cena rozvozu je individuální podle vzdálenosti a velikosti objednávky.Pokud máte zájem o rozvoz našich produktů mimo okres Teplice, uveďte toto prosím výrazně v objednávce,budeme Vás kontaktovat!

V některých dnech máme také ekonomický rozvoz v různých směrech po celé republice, v tomto případě se cena dopravu rozloží mezi více zákazníků,v tomto případě je nutné telefonicky kontaktovat zástupce naší firmy.

Standartní rozvoz po Teplicích ( centrum a okrajové části města ) ve všedních  dnech je zcela ZDARMA!! Pokud chcete doručit kytičky v konkrétní čas, zvolte tuto možnost v průběhu objednávky za příplatek 50,- Kč.Pokud to bude možné,kytičku v konkrétní čas doručíme,v opačném případě Vás budeme předem telefonicky kontaktovat ohledně upřesnění doby doručení.Kytičky a bonboniéry si také můžete vyzvednou v naší výrobně na adrese Duchcovská 33 Teplice ( 1.zastávka MHD směrem od nemocnice ) a to již od 9.30 hod do 11.30 hod. V objednávce vždy uvádějte jednu z možností. Nabízíme také doručení v okruhu do 10 km za hranice města Teplice  ( např. Duchcov,Krupka ,Dubí atd.)za příplatek 100,- Kč.Rozumí se cesta tam i zpět :- ). V případě, že vzdálenost bude nad 10 km, se cena stanoví dle domluvy a podle ceny objednávky individuálně.

Je nutné v průběhu  objednávky  zadat správně  jméno, adresu a kontakt na příjemce kytičky nebo bonboniéry. Doručovací časy jsou orientační a může dojít k mírnému posunu.

  

Jaké je ovoce v kytičce nebo v bonboniéře?

 Naše kytičky a bonboniéry obsahují jahody, ananas, hroznové víno, pomeranč, jablka, kiwi, meloun a banán. Bonboniéry jsou vyrobené z jahod, banánů,ostružin,malin,třešní,kanadských borůvek  a jablek namočených do mléčné, hořké, bílé ,citronové,jahodové nebo pomerančové čokolády Callebaut.Ovoce je vždy 100 % čerstvé, produkty jsou vyráběny v den doručení Vaší objednávky:-).Nepoužíváme žádná sladidla ani konzervační látky.

Jak bonboniéra vypadá a má dárkové balení ?

 Bonboniéry jsou zabaleny v dárkové krabičce s mašlí.Kytičky jsou zabalené v celofánu s mašlí,upevněné v krabicovém stojanu.Součástí balení je informační letáček . Ke každému produktu přidáváme na Vaše přání  dárkové blahopřání s Vaším textem pro příjemce zdarma. Text přání napište v průběhu online objednávky a my jej vytiskneme do blahopřání.V případě objednávky telefonicky prosíme o zaslání textu formou sms.

Jak probíhá nákup po objednání?

 Platit v hotovosti můžete při osobním převzetí i naší společnosti při doručení kytice. V těchto případech doporučujeme platit bankovkami ve výši ceny objednávky :-).

Objednávku můžete zaplatit platební kartou onlinebankovním převodem, instantním bankovním převodem GoPay a v hotovosti při převzetí či při doručení. Placení online platební kartou je bezpečné, při transakci jste přesměrováni přímo na stránky banky, informace o Vaší platební kartě jsou chráněné. Platby přes systém GoPay jsou okamžité. V případě platby bankovním převodem objednávejte dva dny předem, aby Vaše platba dorazila ještě  před doručením. Platit v hotovosti můžete při osobním převzetí i naší společnosti při doručení kytice. V těchto případech doporučujeme pl atit bankovkami ve výši ceny objednávky.

 

Mohu zrušit nebo změnit  svoji objednávku?

Pokud jste si objednali předem můžete zrušit nebo změnit svou objednávku nejpozději 24 hodin před doručením emailem na info@kyticezovoceteplice.cz nebo telefonicky na +420 704 013 896.

 

 


 

 

 

Jak dlouho vydrží ovocné kytice a bonboniéry, do kdy je máme zkonzumovat?

Naše kytičky a bonboniéry  jsou doručovány vždy čerstvé. Nejlepší je  proto vychutnat si svou ovocnou kytici či bonboniéru ihned po doručení, ale stejně Vám zřejmě dlouho nevydrží :-) Pokud to není možné,nechte kytičku či bonboniéru v původním obalu, uchovejte ji v chladu a spotřebujte do 24 hodin od doručení

 

 

Co je obsaženo v kytičce nebo v  bonboniéře?

Naše kytičky jsou vyrobené z čerstvého ovoce a ovoce namočeného v belgické  čokoládě Callebaut. Barevné a ochucené čokolády Callebaut jsou obohaceny různými příchutěmi. Složení čokolády: cukr, kakaové máslo, sušené plnotučné mléko, kakaová hmota, sójový lecitin, přírodní aroma). Proto doporučujeme kytice i bonboniéry spotřebovat ihned po doručení. Kytičky obsahují různé druhy ovoce, bílou, tmavou a barevnou čokoládu, keramický,proutěný nebo plastový květináč, dřevěné špejle,párátka, salát, polystyrenový základ nebo aranžovací hmotu, alobal, obalovou fólii a ozdobnou mašli. Jedlou částí kytice jsou pouze ovoce a čokoláda, ostatní části nejsou jedlé! Kousky ovoce jsou od květináče a základu odděleny salátem, který není určen ke konzumaci. Ovoce je v kytici upevněno na špejlích. Špejle a párátka  mohou mít ostré hrany, dbejte prosím na opatrnost! Doporučujeme dohled při konzumaci ovocných kytic malými dětmi,nejlépe je ovoce ze špejlí odpojit a dětem dát do rukou pouze ovoce.

Bonboniérky obsahují ovoce namočené v čokoládě Callebaut. Barevné a ochucené čokolády Callebaut jsou obohaceny různými příchutěmi. Složení: cukr,kakaové máslo,sušené plnotučné mléko,kakaová hmota,sójový lecitin,přírodní aroma)

Dále obsahují dárkovou  krabičku, ozdobnou stuhu a blahopřání. V některých bonboniérkách jsou obsaženy ořechy. Všechny ovocné bonboniéry a kytičky proto mohou obsahovat stopy ořechů, mohou přijít do styku s mléčnými výrobky i výrobky obsahujícími lepek. Pokud máte např.alergii na ořechy, lepek, mléčné výrobky,dbejte prosím na nezbytná opatření na základě veškerých souvisejících alergií.Naše firma nezodpovídá za případné zdravotní problémy způsobné alergickou reakcí na všechny výše uvedené suroviny.

 

Bude kytička nebo bonboiérka jako na fotce?

Vždy chceme,aby se  naše výrobky co nejvíce podobaly fotografiím na našem eshopu,ale je možné, že se kytička nebo bonboniera bude od fotografie mírně lišit například naaranžováním ovoce či počtem kousků ovoce obsaženém na obrázku nebo fotce. Každá kytička obsahuje stejné ovoce, které je uvedeno na webových stránkách, podle velikosti ovoce může kytice například obsahovat méně kousků ovoce ve větší velikosti,nebo naopak více :-). Je také možné vzhledem k sezónnosti některého ovoce, že bude nutné objednávku přizpůsobit této okolnosti a nahradit ho jiným ovocem. Také tvar kytičky bude podle velikosti jiný,např. ve velikosti S bude vypadat jinak,než na fotografii,kde je kytička ve velikosti L.Naopak pokud bude v nabídce například nějaké sezonní ovoce,snažíme se obohatit kytičku i touto nabídkou.Také květináče se mohou od fotografií lišit například barvou či tvarem.

 

Co když budu chtít nějaké jiné ovoce nebo tvar?

V našem eshopu nabízíme hodně  odlišných kytiček a bonboniér obsahujících různé druhy ovoce a  barvu čokolády. Pokud chcete vyměnit jeden druh ovoce za jiný, například z důvodu alergie, napište tento požadavek do komentáře k  Vaší objednávce. V průběhu objednávky máte možnost zvolit čokoládu navíc. Pokud máte zájem o vytvoření speciální kytice podle vašich představ, kontaktujte nás, vytvoříme Vám kytičku dle vašeho přání :-).