Odběr novinek

Již 10 let se zabýváme aranžerstvím a dekoracemi a naší specialitou je výzdoba svatebních hostin a obřadních míst.Za tuto dobu jsme úspěšně zrealizovali dlouhou řadu různých akcí,od výzdoby kostelů ,plesových sálů až po  svatební hostiny s různým počtem hostů.Největší akcí byla tradiční výzdoba pro vietnamskou komunitu,kde bylo  800 osob :-).

Když se nás obrátila nevěsta s tím, že chce svou svatební hostinu ozdobit netradičními kyticemi z ovoce,velmi nás tato výzva zaujala.S tímto nápadem jsme se setkali již v zahraničí,kde se bez ovocných kytic a ovocných bonboniér neobejde téměř žádná oslava,raut či svatba.Později jsme zjistili,že tuto originální službu nabízí také úspěšná firma v Praze a rozhodli jsme se jí uvést také na Teplicku,Ústecku  a okolí.

Naše netradiční kytičky z ovoce a bonboniéry obsahují vždy jen prvotřídní a čerstvé ovoce a  kvalitní belgickou čokoládut Callebaut.Naše produkty jsou připravovány vždy v den dodání,z čerstvých a kvalitních surovin.

Běžné květiny každý daroval či dostal už mnohokrát. Kytičky z ovoce a bonboniéry jsou však nápadité a navíc se dají i sníst, což se dá jistě originálně využít právě při oslavě,svatbě,rautu a jiných různých společenských  příležitostech.Navíc získáte překrásnou a neobvyklou ozdobu Vaší slavnostní tabule,která Vaše hosty jistě velmi překvapí.

I pro  svého obchodního partnera  můžete nechta připravit netradiční dárek,nebo mu netradičně poděkovat.Objednejte mu překvapení v podobě originální kytičky z ovoce nebo kvalitní bonboniéry.

 

Nabízíme rozvoz kytiček a bonboniér již v den objednání,v tomto případě nás kontaktujte telefonicky na tel.704013896.Pokud to bude možné,rádi Vám vyjdeme vstříc.Standartně můžete zadat objednávku nejpozději do 18.00 hod  předchozího dne na našem eshopu,nebo telefonicky.Pro objednávky na víkend nebo na svátek prosíme objednat na eshopu nejpozději do 18.00 hod posledního pracovního dne.Pokud budete potřebovat objednat nečekaně nebo na poslední chvíli,kontaktujte nás prosím telefonicky na tel.704013896.

Vždy prosím do poznámky uvádějte datum, na který chcete objednávku zpracovat a také čas doručení!!!!!!!