Odběr novinek

Vánoce, Velikonoce

Počet produktů: 25

Produktů na stránce

Produktů na stránce

Originální dárek k Vánocům 2015, který potěší vaše přátele, známé, ale i dlouhodobé zákazníky či zaměstnance vaší společnosti. Vánoční dárky vytvořené z čerstvého ovoce vytvarovaného a naaranžovaného do podoby krásných květin jsou zdravý vánoční dárek 2015 pro vaše přátele, rodinu či kolegy, kteří jistě ocení netradiční dárek.

Vánoce Užijte si Vánoční svátky s ovocnými delikatesami naší firmy. Ovocné kytice a bonboniéry představují moderní a originální tipy na vánoční dárky 2015. Hodí se jako vánoční dekorace na každý vánoční večírek 2015 . Vánoční přání je nejen skvělým nápadem na vánoční dárek, ale skvěle se také hodí jako lahodná vánoční dekorace na štědrovečerní tabuli nebo vánoční firemní večírky. Oslavte Vánoce stylově a využijte originální vánoční dekorace 2015.

Velikonoční dekorace 2016

Oslavte Velikonoce stylově a ozdobte svou velikonoční tabuli pomocí originální velikonoční dekorace z čerstvého ovoce a kvalitní čokolády. Ovocné kytice se skvěle hodí na každý velikonoční stůl či večírek. Tato originální velikonoční dekorace potěší všechny Vaše přátele a známé, kteří Vás na Velikonoce či velikonoční svátky navštíví. Kytice Velikonoční koleda ozvláštní Vaše Velikonoční pondělí a Velikonoční svátky. Ovocnou kytici můžete přinést na návštěvu také jako velikonoční přání a velikonoční pomlázku.

Velikonoční dekorace z ovoce a čokolády se nabízí jako moderní a originální velikonoční výzdoba. Velikonoce jsou svátkem setkávání se s přáteli a rodinou, kde pohledné a chutné pohoštění z čerstvého ovoce určitě neunikne pozornosti Vašich svátečních návštěv na Velikonoce. Nápady na dekorace velikonoční tabule ovocem ocení všechny generace, květiny z ovoce můžete  darovat také jako dárek k Velikonocům, který Vám rádi přivezeme  čerstvý na Váš velikonoční stůl. Přejeme Vám krásné Velikonoce 2016.