Odběr novinek

Oslavy, rauty, večírky

Počet produktů: 23

Produktů na stránce

Produktů na stránce

Vaše klienty a obchodní partnery můžete potěšit zdravým dárkem v podobě ovocné kytice například s jejich jménem z ananasu či luxusní bonboniéry z čerstvého ovoce a čokolády v krabičkách .

Na Váš firemní večírek vytvoříme originální ovocné občerstvení – květiny z ovoce dle Vašeho výběru, ovoce v čokoládě ve tvaru Vašeho loga a další.

Dárky pro klienty a partnery

Naše ovocné kytice a bonboniéry  představují netradiční dárek pro obchodní partnery i významné klienty Vaší firmy.Dárky z čerstvého ovoce a čokolády v podobě krásné květiny či bonboniéry nadchnou Vaše partnery i klienty svou originalitou a lahodnou chutí. Pošlete unikátní jedlou kytici z ovoce a čokolády jako dárek svým zákazníkům a obchodním partnerům a my ji za Vás doručíme naší společností a ke kytici navíc přidáme dárkovou kartičku s logem Vaší firmy a osobním textem.

 

Dekorace a občerstvení na firemní večírek

Ovocné kytice a ovoce v čokoládě zpestří i Váš firemní večírek jako dekorace, kterou budou hosté obdivovat a zároveň si na ní skvěle pochutnají! Jedlá dekorace firemní akce promění Váš firemní večírek v nezapomenutelnou hostinu. Kytici Vám vytvoříme přímo podle Vašich představ a požadavků, s preferovanými druhy ovoce a samozřejmě s ovocným názvem Vaší společnosti.